Groepspraktijk van Psychologen & slaapspecialisten

Ons multidisciplinair team van psychologen


Coach - Klinisch psycholoog – Psychotherapeut – Neuropsycholoog - Slaapexpert

  • Master Klinische Psychologie volwassenen, KU Leuven
  • Opleiding Klinische psychologie volwassenen KU Leuven
  • Psychoanalytische Psychotherapie KU Leuven
  • Neuropsychologie
  • Diagnostiek volwassenen VUB
  • Mindfulness en cognitieve training stress-pijnreductie
  • CBT-i Barcelona (Morin)
  • Lid VVKP en BFP
  • Erkend door psychologencommissie: 732109633
  • Erkend psychotherapeut door CM, Liberale Mutualiteit en de Voorzorg
  • EMDR (i.o.) bij vzw Integrativa

Alexander Mellemans Alexander Mellemans
alexander@huismidori.be
0475 81 16 42

Klinisch psycholoog - Psychotherapeut

Coördinator diagnostiek en testen

  • Gezondheidswetenschappen Universiteit Maastricht
  • Master Mental Health Universiteit Maastricht
  • Cognitieve gedragstherapie Rino Eindhoven
  • Diagnostiek bij autisme Rino Utrecht
  • Psychotherapeut bij de Universiteit Antwerpen
  • Lid VVKP en BFP
  • Erkend door de psychologencommissie: 902112925

Claudia Fonsaer is klinisch psycholoog en integratieve psychotherapeut. Claudia is als coördinator van het diagnostiekteam het eerste aanspreekpunt en onderhoudt het intake- en adviesgesprek met iedere cliënt of ouder. Hiernaast volgt zij de dossiers nauw op. Reeds verschillende jaren deed zij ervaring op voor het verrichten van diagnostiek in Nederland waar zij nog steeds werkzaam is en wordt ondergedompeld in de nieuwe en recente ontwikkelingen.

Kim Lemmens Kim Lemmens
kim@huismidori.be

Hanne Knuts HANNE KNUTS
hanne@huismidori.be
0496 64 12 82

Klinisch psycholoog -  gedragswetenschapper

  • Gezondheidswetenschappen Universiteit Maastricht
  • Master Mental Health Universiteit Maastricht
  • Burn-out opleiding, The Human Link
  • EMDR (i.o.) bij vzw Integrativa
  • Cognitieve gedragstherapie basis deel 1, Forta Opleidingen
  • Lid VVKP en BFP
  • Erkend door de CM, de Liberale Mutualiteit en de Voorzorg

Valerie haar specifieke interesse gaat uit naar intelligentie- persoonlijkheids- en neuro-psychologisch onderzoek, autisme en ADHD onderzoek bij volwassenen. In haar therapie gebruikt zij technieken vanuit de cognitieve gedragstherapie. Zij richt zich eveneens op burn-out behandeling, trauma verwerking door middel van EMDR en Tinnitus Retraining Therapy.


Laura Coussement Laura Coussement
laura@huismidori.be
0478 47 55 11

Karla Vandebeek Karla Vandebeek
karla@huismidori.be
0497 18 28 17

Hanne Jacobs Hanne Jacobs
hanne.jacobs@huismidori.be
0494 37 75 32

Brenda Claes Brenda Claes
brenda@huismidori.be
 0468 57 43 10

Bram Lemoine Bram Lemoine
bram@huismidori.be
0495 78 59 07

Lotte Baerts Lotte Baerts
lotte@huismidori.be
 0456 41 45 53

Jana Reck Jana Reck
jana@huismidori.be
 0492 03 25 03

Lotte Baerts Conny Ielegems
conny@huismidori.be
 0472 82 83 08

Laura Geraerts Laura Geraerts
laura.geraerts@huismidori.be
  0478 37 18 37
U wenst een behandeling te starten of wil meer informatie?

Multidisciplinaire aanpak

Elke psycholoog heeft eigen specialisaties

Bij Huis Midori te Hasselt heeft elke psycholoog zijn eigen specialisaties. Zo garanderen we u de meest efficiënte behandeling van uw probleem, en bieden we de meest ervaren psychologen in hun vakgebied. Wij zijn er voor u!

Nu aanmelden